Nowości

M-RAY

Lakier, który zmienia swój kolor w zależności od kąta padania i intensywności światła? MAMY TO! Teraz Wasza ukochana kolekcja M-Ray również w hybrydzie! Poznaj nową kolekcję lakierów hybrydowych, która pozwala w łatwy sposób osiągnąć na paznokciu efekt kameleona, który przez wiele z Was określany jest również jako „efekt rozlanej benzyny” ! Sprawdź sama, jakie to proste – to dla Ciebie zamknęliśmy pyłek w buteleczce lakieru hybrydowego !

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

JUNGLE

Zainspirowani pięknem i dzikością przyrody oraz tajemnicami skrywanymi w gęstym, dusznym półmroku lasów tropikalnych amazońskiej dżungli, stworzyliśmy kolekcję trzech odcieni roziskrzonego brokatu z drobinkami, które mienią się tysiącem barw! Złocisty blask zachodzącego słońca nad Amazonką, wielobarwność dzikiej przyrody, czy krople rosy mieniące się w prześwitującym pomiędzy koronami drzew świetle ?

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu


FRENCH/ SUPER COVER HARD BASE

Cover HARD Base to baza budująca 5 w 1 z dodatkiem keratyny, która dzięki innowacyjnej formule, dobrze sprawdzi się nawet w przypadku problematycznej, kruchej i zniszczonej płytce paznokcia! Cover HARD Base to:
- Wzmocnienie płytki
- Eliminacja nierówności
- Niesamowita trwałość
- Możliwość budowania/przedłużania paznokci dzięki gęstej konsystencji
- Naturalny, zdrowy wygląd płytki paznokcia dzięki delikatnemu odcieniowi różu!
RADA:
- Nałóż dwie warstwy French Cover HARD Base i uzyskaj subtelny, półtransparentny kolor – idealny do French manicure hybrydowego!
- Nałóż dwie warstwy Super Cover HARD Base i uzyskaj pełne krycie lakieru hybrydowego o delikatnym, różowym odcieniu, oszczędzając swój cenny czas.

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu


Dancing Queen

Nareszcie nadeszła. Zawsze nadchodzi. Wracasz do gry. Każdy beat jest niczym uderzenie Twojego serca. Mrok przecinają kolorowe światła reflektorów skierowane właśnie na Ciebie. Kula wirująca nad głowami odbija błysk Twoich oczu i rozsiewa go dookoła. Zaczynasz tańczyć. Taniec jest Twoim oddechem. Oddychasz płynąc po parkiecie w rytm Twojej ulubionej muzyki. Noc – Twój żywioł. Parkiet Twoim Królestwem. To Twój świat. To cała Ty. Prawdziwa Dancing Queen. Jedyna. Niepowtarzalna. Zjawiskowa. Który kolor wyraża Ciebie?

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

Pyłki do lakierów

Efekty Specjalne - Pyłki

14 kolekcji - 82 pyłki !!
Gotowa na brokatowe szaleństwo ? 😊
Syrenki, Holo, Kameleony, Metaliczne Tafle, Efekt Kruszonego Szkła … to tylko niektóre z efektów, jakie można uzyskać za pomocą naszych pyłków !
Brokat, puder, drobinki.. to kropla w morzu naszych możliwości !!
Łącz style, mieszaj kolory, bądź kreatywna – bądź SOBĄ !!
Nakładaj je w różny sposób: wcieraj lub posypuj, na Top Coat, Lakier do paznokci lub Top Coat NO WIPE i osiągaj zdumiewająco różne, spektakularne efekty !!
Jeden pyłek - nawet 4 różne efekty !!
Ciesz się dowolnością i różnorodnością, jaką dają Ci MAGIczne pyłki !!

Stwórz swój świat razem z nami!

  zapraszamy do sklepu

Pyłki do lakierów